Tools

ТУРНИР ПЛОВДИВ 2016

Международен панаир Пловдив, палата № 7

head 2016

Сряда, 28 Юни 2017
Е-мейл Печат ПДФ

ТУРНИР ПЛОВДИВ 20-21.04.2012

КВАЛИФИКАЦИЯ ЗА ЕВРОПЕЙСКО И БАЛКАНСКО ПЪРВЕНСТВО

КЛАСИРАНЕ

Категория: Жени бодифитнес

състезател

клуб

Град

място

1

Рада Кирчева

Масъл Арт

Пловдив

3

2

Мая Пулийска

Юнивърсъл

София

1

3

Ирина Колева

Ти Рекс

В.Търново

4

4

Снежина Джатова

Радо Джим

София

7

5

Ивелина Димитрова

Пауер енд Бюти

София

2

6

Ниша Чукова

Флекс

Карлово

6

8

Надежда Петрова

Лидер72Биогейм

София

5

Категория: Ветерани Мъже Културизъм

Състезател

клуб

Град

място

38

Павел Любенов

Аполон Роси

Кюстендил

1

39

Анастас Дашинов

Флекс

Карлово

2

40

Любчо Иванов

Ти Рекс

В.Търново

3

Категория: Кл. Културизъм мъже до 171 см

Състезател

клуб

Град

място

10

Алиш Хамди

Мега Мен

Варна

2

11

Манол Манолов

Анимал Зон

Поморие

1

Категория: Кл. Културизъм мъже до 175 см

състезател

клуб

Град

място

12

Атанас Гурев

Юнивърсъл

София

8

13

Иван Малчев

Олимпия Джим

Варна

9

14

Апостол Петков

Фортиус НСА

София

2

15

Пламен Христов

Лидер72Биогейм

София

12

16

Кристиян Павлов

Спорт Груп

София

5

17

Боян Кънчев

Резист

Ст. Загора

10

18

Мартин Русанов

Пауер енд Бюти

София

3

19

Валери Енчев

Велев

Варна

7

20

Радой Жеков

Спорт Груп

София

6

21

Любомир Любомиров

Лидер72Биогейм

София

10

22

Васил Тонев

Радо Джим

София

4

23

Владимир Курдов

Лидер72Биогейм

София

1

Категория: Кл. Културизъм мъже до 180 см

състезател

клуб

Град

място

24

Красимир Петров

Леон

Казанлък

3

25

Николай Костадинов

Славия Спортес

София

2

27

Николай Рашков

Олимпия Джим

Варна

4

28

Николай Николов

Леон

Казанлък

1

29

Ивелин Иванов

Анимал Зон

Поморие

5

Категория: Кл. Културизъм мъже над 180 см

състезател

клуб

Град

място

30

Галин Балков

Анимал Зон

Поморие

6

31

Павел Георгиев

Пауер енд Бюти

София

2

32

Мартин Марков

Ти Рекс

В.Търново

3

33

Росен Миладинов

Юнивърсъл

София

1

34

Йордан Станев

ЦСКА

София

5

35

Мирчо Марков

Флекс

Карлово

7

36

Павел Павлов

Радо Джим

София

4

Категория: Културизъм мъже до 65 кг

състезател

клуб

Град

място

41

Димитър Тодоров

Ти Рекс

В.Търново

2

42

Радослав Ангелов

Олимпия

Русе

1

Категория: Културизъм мъже до 70 кг

състезател

клуб

Град

място

43

Николай Димитров

Мега Мен

Варна

3

44

Велислав Серафимов

Флекс

Разград

1

45

Румен Мичинов

Пауър енд Бюти

София

2

Категория: Културизъм мъже до 75 кг

състезател

клуб

Град

място

46

Даниел Николов

Аполон Роси

Кюстендил

1

47

Иван Йорданов

Бизар

Пловдив

2

Категория: Културизъм мъже до 80 кг

състезател

клуб

Град

място

48

Тимур Сеферов

ПШКФ

София

5

50

Пламен Кърджалийски

Радо Джим

София

4

51

Мариян Френгиев

Леон

Казанлък

1

52

Георги Йорданов

Екстрийм Нутр.

София

2

53

Ерол Айрединов

Чани

Варна

3

Категория: Културизъм мъже до 85 кг

състезател

клуб

Град

място

49

Генади Ляев

Три Сет

Русе

5

54

Славчо Иванов

Бизар

Пловдив

6

55

Петър Борисов

Масъл Арт

Пловдив

1

56

Николай Николов

Ти Рекс

В.Търново

3

57

Тошко Тодоров

Масъл Арт

Пловдив

2

58

Георги Новаков

Феникс

Хасково

4

Категория: Културизъм мъже до 90 кг

състезател

клуб

Град

място

59

Добромир Замфиров

Гладиатор

Разград

3

60

Орлин Стоянов

Масъл Арт

Пловдив

2

61

Атанас Димитров

Чани

Варна

1

Категория: Културизъм мъже до 100 кг

състезател

клуб

Град

място

62

Илия Малинов

Феникс

Хасково

2

64

Георги Славов

Анимал Зон

Поморие

1

Категория: Културизъм мъже над 100 кг

състезател

клуб

Град

място

65

Начо Лалов

Флекс

Карлово

2

66

Красимир Сарафов

Масъл Арт

Пловдив

1

Категория: Смесени двойки

състезател

клуб

Град

място

69

Евелина Димитрова

Павел Георгиев

Пауър енд Бюти

София

1

71

Ирина Колева

Мартин Марков

Ти Рекс

В. Търново

2

Категория: Абсолютна

състезател

клуб

Град

място

42

Радослав Ангелов

Олимпия

Русе

6

44

Велислав Серафимов

Флекс

Разград

7

46

Даниел Николов

Аполон Роси

Кюстендил

8

51

Мариян Френгиев

Леон

Казанлък

3

55

Петър Борисов

Масъл Арт

Пловдив

5

61

Атанас Димитров

Чани

Варна

4

64

Георги Славов

Анимал Зон

Поморие

2

66

Красимир Сарафов

Масъл Арт

Пловдив

1